Pogledaj jedan post
Old 20.02.2013., 16:01   #1088
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne treba, radis pogresku.

Sise, osim ako nisi zesci tit fuck fanatik ili se ne igras s njima non stop za jebacine, nisu u upotrebi non stop - u nekim pozama ih ne vidis. Kurac s druge strane, ma kako god okrenuo, je ipak manje vise, non stop u ženi, koja rupa - nebitno - bitan je za penetraciju.

Ti s ženom koja ima male sise mozes imati dobru jebacinu al zena s kurcem koji ne osjeti -> ne moze.
E da, ja seks ne dozivljavam kao nutra-van, pimpek-picka. Seks je puno vise od toga. Kvalitetan seks mogu imati sa zenom sa malim sisama i imao sam ga sa istom. No cinjenica je da ti govoris o podrazaju spolnog organa, ja govorim o seksu kao kompletnoj igri dvoje ljubavnika u kojoj je cijelo ljudsko tijelo igraliste. Kada to ne bi bilo tako, onda bismo mogli uzgajati vagine i penise u genetskim laboratorijima.

Vizualna smo bica, takvi smo i za vrijeme seksa. Ono sto ja osjecam za vrijeme seksa nije odredeno iskljucivo na moj penis, vec i na moje ruke, oci, usi, svaki dio tijela koji osjeca dodir zenskog tijela, vidi ga ili cuje uzdahe, ili pak osjeca mirise.

Stoga je uopce nepotrebna tvoja konstratacija da su sise same po sebi, bilo da se radi o meni ili o drugoj osobi, van upotrebe. Seks je takoder jako subjektivno iskustvo. Bezobrazno je subjektivno iskustvo drugoga suditi po vlastitom subjektivnom iskustvu. Zato govorim u prvom licu kada su zelje i potrebe u pitanju bez imputiranja tebi sto bi po mojoj logici trebalo tebi biti van upotrebe ili smatram pogresnim.

Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ja ovo uopće ne kužim Ne mislim da je licemjerno nuditi sve što se ima i istovremeno tražiti to isto
Ako misliš da žena s malim sisama ne bi trebala biti s obdarenim frajerom koji voli velike sise, slobodno napiši na "mojoj temi" o promjenama vanjštine zbog partnera da su licemjerne sve koje ne ugrade silikone Ionak je tema odumrla nakon kaj se većina složila da je ljubav ipak presudna
A to mislim i ja u sklopu ove teme
Ne mislim niti ja da je licemjerno nuditi sve sto se ima. Tvrdim da je licemjerno traziti vise nego sto se ima a drugoj strani spocitavati sto od tebe trazi isto.

Ne volim silikone. Ako joj je priroda dala velike sise, dobro, ako nije, nije dobro.

Kraj price.

I ne imputiraj mi. Ne tvrdim da ne bi trebala biti. Ako obdareni muskarac nema problema sa tvojim sisama, to je tvoja i njegova stvar. (Nemoj shvatiti osobno.)

Nitko ne moze od druge strane ocekivati ispunjenje vlastite seksualne fantazije, ako nije spreman ispuniti seksualnu fantaziju osobe od koje ispunjenje trazi. Jasniji od toga ne mogu biti. Uopce nisu vazni dijelovi tijela, vazno je shvatiti da ne mozemo traziti zadovoljenje od osobe koju ne zadovoljavamo, bilo svojim umijecem, bilo svojim izgledom, bilo gabaritima u metrickim jedinicama. To je licemjerno koliko god se vas dvoje trudili dokazati da nije.

I da, kasnije cu se sloziti s tobom da je jedino ljubav vazna. Rijetke su iskrene i prave, ali ako jesu, pobjeduju sve.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline