Pogledaj jedan post
Old 03.12.2005., 12:51   #17
RE:bacterije u urinu

Mogu si misliti kako ti je jer ja kao muskarac imam problem godinama...isto sada 8-10 tjedna se ne moze zaustaviti ...a nema da radim ista krivo ili cak i radi drugih problema nema seksual aktiviti.
Prije 10 tjedna sam imao pocetak infekcije sa povisenom temperaturom i htjeli su me staviti u bolnicu ,radi bolova u predjelu bubrega, isto ultrasound pokazuje sve uredu.

Gornji je izvod is prijasnjega posta.

Odonda sam prosao tri dupla antibiotika prema rekomendaciji od labaratorija.
Idem svakih 14 na injekcije to jest 14/11/05, sam imao zadnji urine test koji je pokazao sve cisto/negativno/.

30/11/05 sam isao opet na injekciju ...vec par dana prije sam osjecao stare simptome....uzeo sam sa sobom doktoru sample ...pogledao je i sa stripom odmah kazao da imam opet infekciju....poslao urin u laboratorij...i stavio me na dva tjedna antibiotika...jucer me je nazvao da mi kaze da je antibiotik uredu /isti je preporucio laboratorij.

Pisao sam prije da sam bio godinama na preventive antibiotike....radi istoga problema ...ali su se svi ovdje ismijavali
toboze ja sam glup.

Zadnja posjeta doktora smo govorili o tome i on je potvrdio da cu izgleda morati natrag na HIPREX...svakodnevno.
Prije toga idem ionako na redovitu posjetu urologistu jer imam druge probleme...pa cemo vidjeti sta ce on kazati.

Methenamine hippurate (previously known as hexamine hippurate in the UK) is an antibiotic that is used to TREAT and PREVENT urinary tract infections. It is absorbed from the gut and passes into the urine where it releases the chemical formaldehyde (however this can only occur if the urine is acidic). This chemical causes the breakdown of proteins essential to the bacteria, which ultimately results in the death of the bacteria.


HIPREX

Urinary track infection

ZDRAVLJE:medazol i bakterije


__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014

Zadnje uređivanje Vilko : 03.12.2005. at 13:27.
Vilko is offline  
Odgovori s citatom