Pogledaj jedan post
Old 08.04.2013., 20:16   #15
Imam jednog frenda koji je robijo po raznim zatvorima,cak ste vjerovatno culi za njega iz novina, ali necu spominjat imena. Proveo je i 2 godine u istraznom zatvoru u Remetincu, kaze uzas, imas televizor , ono kuhalo za kavu, mozes si izvana narucivat hranu, ali cuvari ti prekopaju sve prije ulaska u zatvor tako da nema koristi narucivat izvana.
U celijama sve prenatrpano, u svim celijama ima vise ljudi nego sto je predvideno za to. Onda u celiji imas i wc , i tak netko si skuha kavu ili jede neki sendvic, a drugi pokraj njega sere...

Zajebancija je na nivou, pricao mi je kada je dosao u zatvor Vladimir Zagorec da su svi pjevali "necu necu dijamante" .

Svi zapecavaju, svi pricaju da imaju neke vile,kuce,bazene a uglavnom su sve jajare, peta ruka od neke ozbiljnije face za koju oni robijaju.

Imas poseban odjel za cigane, tamo sam cuo da je urnebes.

Bivsi panduri koji su osudeni za neko kazneno dijelo nemaju posebni odjel, onda znas kako je njima u celijama

Za cigarete, zlicu kave ili tako nesto slicno, ljudi rade svasta tamo, necu ti sad sve pricati u detalje,ali valjda razumijes.

Sve u svemu, UZAS, i ne bih preporucio nikome !
vlatko1312 is offline  
Odgovori s citatom