Pogledaj jedan post
Old 28.04.2008., 14:09   #11
Hm, hm... moguce, moguce (sto se tice otoka)...

Sto se tice postepenog.. ma kazem vec sam se od dosta toga odvikla.. recimo mesa, secera, samo maslinovo ulje koristim, bijelog kruha, kave, brasna, (uopce... osim onog u pasti i neznam... razenom kruhu) ... i sad mi treba neka nadomjest jer necu cijeli zivot jest stvari bez brasna...

(inace ja ovako ekspresno odgovaram jer kao treba pisati seminar... a uzasno je naporan )

sto se tice okusa sad probah neki recept: musaka sa sojom... BLJUV na kvadrat mislim da sam malo previse vode stavila jer mi se na kraju u pecnici skuhalo a ne ispeklo sad gurnuh u pecnicu opet nakon sto sam vodu nekako iscjedila... mozda bude bolje... (iako sumnjam) ali zato neka vegetarijanska pasteta od povrca.. OMG... OOMG... predobro...

Za sad sam plan napravila ovakav: skupljam sve moguce recepte makrobioticke, veganske, vegeterijanske... pa cu polako jedan po jedan cisto da vidim kao 1. sto mi se svidja od svega toga kad malo skuzim u cem je zapravo stvar (kojih stvari/namirnica vise, cega manje... iako se to lako skuzi) onda je lagano kombinirati i izmisljati vlastite ruckove...
FemaleGuybrush is offline  
Odgovori s citatom