Pogledaj jedan post
Old 29.06.2010., 12:53   #8
Quote:
milka_18 kaže: Pogledaj post
dakle zbog vrtoglavica si upućena na CT. nalaz je uredan. vjerovatno te šalju na MRI zato što on ipak daje potpuniju i točniju sliku.
a sad da se malo osvrnem na tvoje vrtoglavice. imam povremeno gotovo identičnu situaciju. samo kod mene to traje godinu dana skoro. traju još uvijek s vremena na vrijeme. prošla sam MRI, sve okej. kod mene je stvar u uhu. ja ne mogu van iz kreveta kad me uhvati.
da li ti je prije vrtoglavice prethodila kakva upala uha? da li su vrtoglavice počele naglo? prati li ih mučnina? imaš li problema sa vratnom kralježnicom? koje su sve pretrage obavljene što se tiče vrtoglavica? uzroci vrtoglavice mogu biti različiti, od problema sa centrom za ravnotežu, neuroloških problema, problema sa vratnom kralježnicom, psiha....
Meni su vrtoglavice pocele nakon operacije zuci...a upale uha sam cesto imala...pocele su postepeno...da bi se na kraju pretvorile u pravu "moru"...radila sam i AV ...dg je bila spontani nistaqgmus II stupnja???...pila sam urutal...bilobil forte i vitamin E...vrtoglavice su se smanjile...ali ja i dalje imam neki cudan osjecaj u glavi...imam osjecaj kao da jednim dijelom stalno spavam...stalno sam umorna...i imam osjecaj da cu pasti u nesvijest...ma ja imam gastro problema takodje...a i psiha mi se "nakacila" na sve to...mucnine imam svaki dan...ali one su od bilijarnog refluxa...a i ja sam gotovo stalno u krevetu...skroz lose se osjecam poslije te operacije...gusenje...mucnina,,,vrtoglavice...uzas ....radila sam mnostvo pretraga...i nikako dr da skontaju pravi uzrok mojih problema....
azamaz is offline  
Odgovori s citatom