Tema: HPV
Pogledaj jedan post
Old 14.04.2003., 22:01   #11
Quote:
Originally posted by Lodana
Ovaj prvi je starno dobar decko (zapravo mi je susjed, iz vidjenja se znamo dugi niz godina, a tek prije cca 2 godine smo se malo bolje upoznali ). To mi je isto problem... zato sto je iz susjedstva. Dobro, mislim da je koliko-toliko odgovoran pa nece lajati okolo.

A ne znam mozete li si zamisliti koliko je to NEUGODNO? Cuj, sorry, zarazila sam te, nije bilo namjerno. Osobito zato sto mi on nije decko, niti ga bas poznam dobro, bio mi je onako, usput. U ovoj nasoj primitivnoj sredini to uopce ne zvuci lijepo. Kud sam mu se podala samo tako - tud mu jos moram reci da zapravo imam neku bolestinu.
Čuj, sam jwe riskirao kad se poševio bez kondoma, sad nek nosi posljedice...bolje da mu što pirje kažeš nego razmišljaš kako ti je neugodno

Quote:
Originally posted by Lodana
A ovaj drugi... da, da i da! To je nesto sto se jednostavno mora dogoditi sada ili nikada (ah, malo preuvelicavam... ali ja to tako dozivljavam). S njim imam vec jedan propali izlazak, ako i ovaj izlazak propadne - tip ce mi zbrisati ispred nosa glavom bez obzira. I onda cu lupati glavom u zid jer sam opet propustila priliku.
Jel tebi jasno u kojoj si ti situaciji?
A tebe brine ako se ne poševiš s ovim odmah sutra kako će sve propast

Djevojko, stani malo i razmisli..
indian is offline  
Odgovori s citatom