Pogledaj jedan post
Old 17.04.2011., 14:19   #13
[QUOTE

Ova prikolica za koju je zanny pitao (nadam se da ne misli za nju izvaditi osovine iz onog svog kombija kojeg je trebao voziti na pazar jer bi to značilo da ništa od prodaje kombija) treba imati naletnu kočnicu.[/QUOTE]

Ma problem mi je sa rasutim teretom i kanufom, imam potrebu povremeno dovoziti rasuti teret, ali isto tako i knauf, prikolica mi je riješenje šta je dovučem kombijem na gradilište, ostavim par dana dok se ne isprazni teret iz nje, a kombiji su mi slobodni za druge namjene.
To sam radio sa onim neregistriranim MBom, dovedem ga na gradilište i služi kao skladište. Ali pošto on odlazi treba mi drugo riješenje.

Isto tako mi se ne isplati kupovat neku rndalinu od tamića jer mu je preskupa registracija, a i prikolica ide sama na otok bez pratnje, recimo kad je rad na terenu pošaljem recimo čači fax šta mi triba on zakači prikolicu sa materijalom na svoj kombi, stavi na trajekt ja je doćekam i to je puuuuuno jeftinije nego vozit kombi svaki put.

ali sad vidim da ima problem i sa dozvolom jer nikakao da položim kategorije koje mi trebaju.

i još jedno pitanje, koji su uvijeti za položit C kategoriju i koju već još kategoriju za vuć tu prikolicu recimo manjim kamionom i ako znaš koliko to otprilike košta

unaprijed zahvaljujem
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom