Pogledaj jedan post
Old 11.10.2007., 23:50   #177
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
Zvrk jesi ti mozda psihijatar? psiholog? Kazes upoznat si s "problematikom" - pa budi covjek pa istupi punim imenom i prezimenom i titulom koja proizlazi iz studiranja i bavljenja navedenom problematikom jer tu i prozivas odredene ljude iz te "branse" jel? Ruku na srce kaj to ne bi bilo posteno? Nemoj se ljutiti no meni se cini da tebe u cijeloj prici gadno muce ti novci. Zakaj ti ne unovcis svoje znanje kad tak sve znas?
Kak ste vi svi zabrinuti za mene.

Bavim se profitabilnijim stvarima, AT mi je hobi, ali da se i bavim profesionalno AT-om ne bih uzimao takve svote od takvih labilnih i povodljivih ljudi kakvi su polaznici. Ja zarađujem na bogatim ljudima, a ne na sirotinji.

Kad smo već kod novaca zar je tebi komplicirano shvatiti da je to što u današnje vrijeme u Hrvatskoj tamo neka psihijatrica koja se bavi čudnim stvarima pod krinkom autogenoga treninga diže milijune manipulacija?

To ima sve elemente manipulacije s malim dodatkom da se radi o tehnici koja je "sestra" hipnozi tj proizašla je iz hipnoze pa ti onda zbroji dva i dva pa mi reci nije li malo čudno da joj ljudi nose te milijune?
Slučajno se bavim novcem i poduzetništvom pa su mi stvari vrlo jasne kad su brojke u pitanju, u jednom od postova sam iznio neke pretpostavke (ne napamet) o svotama o kojima je riječ. I uz to sve, koliko vidim od "sekta ekipe" svote iz godine u godinu rastu.
zvrk is offline  
Odgovori s citatom