Pogledaj jedan post
Old 11.01.2008., 09:04   #2033
Unhappy

Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
ja sam malo razočarana ponašanjem doktora (ginekologice) a i svime zajedno, ne znam, dobra je i sve, ali imala sam Cin1, bila sam već dva puta na kolposkopiji, doktor na nalazu ne napiše skoro ništa tako da imam dojam da komunikacija kolposkopija - ginekologica i nije baš najbolja, s druge strane mi se digo tlak jer svi stručno pričaju i ja nisam kužila pol toga a budući da sam znači JA jedina poveznica te loše komunikacije između njih dvoje sam počela tražit da mi daju nalaze da ih fotokopiram (da mogu pokazat jednom i drugom)....
...nisam imala odnose nekih 6 mjeseci (tj. nisam više s dečkom s kojim je hpv krenuo), prestala sam pušit (sad će god. dana), udebljala sam se, sada sam na "taman" kilaži i sad mi nalaz (papa) Cin2 i onda mi gin. preporuči neke tablete (21 kom) koje dođu 2.500 kn, odakle mi lova za to, imam dojam da što više radim na suzbijanju toga da mi je nalaz gori
hm, da.....al cin1 se fakat moze povuci jacanjem imuniteta, tj. bez ikakvih zahvata
ja sam imala cin1 pred cca 5 godina, pokazao mi se na dvije pape u razmaku od 4 mj., isla sam jednom na kolposkopiju, jacala imunitet 3-4 mj. nakon toga vise se niti jednom nije pojavio - do 11. mj. '07. Onda odjedom cin2 (za 10 mjeseci).
female_zg is offline