Pogledaj jedan post
Old 10.03.2010., 09:56   #17
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Ako i kod 173. reda shvati da je pogriješio i da je napravio glupost onda je i to pomak i kazna je odradila svoje.
Nisi me shvatila.

Klinac neće shvatiti da je pogriješio ni kod 173-ćeg, ni kod 200-tog, a garant ni kod 373-ćeg reda, čak i da postoji. Samo će hladno reći roditeljima i prijateljima da je učiteljica frustrirana baba koja se iživljava nad klincima, a u sebi će biti zadovoljan što nije dobio jedinicu. Ili će čak nagovoriti mamu ili neku prijateljicu da mu ispišu "kaznu" umjesto njega.

Možda sam to samo ja, a ni ja baš nisam bila prevelika cvećka u školi, ali meni ovo sa podmetanjem tuđe bilježnice nije baš tako bezazlena pizdarijica. I svakako bih tražila načina da to kaznim tako da balavac shvati da su prijevare, laganja i sl. nedopustive. Što fali negativnoj ocjeni, većina ovdje kaže da je to kao neka krajnja mjera. Meni ne djeluje tako. Nisi znao/napravio ono što si trebao i još si se k tome služio lažima - po meni je mali zaslužio komad k'o kuću. Bez pardona.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom