Pogledaj jedan post
Old 03.11.2010., 23:45   #1
Spolni odnosi sa zauzetim ženama.

Nenormalno me uzbuđuje imati spolni odnos sa zauzetim ženama. U početku je to bilo sa djevojkama marginalnih, nepoznatih ljudi, daljih poznanika, zatim kolega, bliskih prijatelja da bi kulminiralo sa stričevom ženom. Najveći problem u cijeloj situaciji jest da mi je mnogo veći užitak biti sa djevojkama/ženama bliskih ljudi nego onih potpuno nepoznatih. U većini slučajeva ja sam direktni ili indirektni inicijator svega.
Gledajući kroz prizmu društvenih konvencija, moglo bi se kazati kako sam zlobni relikt afirmacije darvinističkih postavki, ali situacija nije niti približno jednostavna koliko se čini.

U životu van okvira vlastitoga libida sasvim sam normalna osoba. Ljudi me vole jer sam duhovit, komunikativan, altruističan. Osoba sam na koju se može osloniti u bilo kojoj situaciji, uvijek pun razumijevanja i spreman saslušati probleme drugih često ih stavljajući ispred vlastitih.

Svjestan sam da u dosadašnjem tekstu postoji određena kontradikcija, ali prije nego što me počnete osuđivati, molio bih da uzmete u obzir da je, unatoč mojoj inicijativi, za "grešku" potrebno dvoje, odnosno da navedeno nije samo moj problem. Očito postoje osobe koje podjednako uzbuđuje znati da postoji netko tko ih voli i sve bi učinio za njih dok se podaju nekome drugome.


Ono što sam htio upitati jest sljedeće:
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?

(Ukoliko imate dodatnih pitanja ili vam je potrebno opisati/pojasniti pojedine situacije, slobodno upitajte, potruditi ću se odgovoriti u što krećem vremenskom roku. Hvala.)
lycantrophy is offline  
Odgovori s citatom