Pogledaj jedan post
Old 08.07.2016., 18:11   #446
Quote:
Rok kaže: Pogledaj post
Po meni HSLS treba promjenu vodstva. Jednostavno Kosor je već "stara ličnost", izlizan je, nema apsolutno nikakve uspjehe, ni po čemu ga se ne zna ni ne prepoznaje ; a malim strankama ljudi to ne opraštaju.

Meni je žao Josipa Budimira, koji mi izgleda kao čovjek koji zna što govori i koji bi bio u stanju odraditi određene stvari ukoliko bi se našao na poziciji s utjecajem.

Možda kad bi ga Milanović u slučaju sastavljanja Vlade pokušao privoliti da prihvati neku funkciju u gospodarstvu...ministarstvo poduzetništva možda...ili potpredsjednik vlade za gospodarstvo.


Inače, jutros sam na nekom portalu čitao da je navodno nekoliko ljudi iz vrha HSLSa probalo doći do Milanovića i nagovoriti ga da stupi u kontakt s Kosorom po pitanju HSLSovog "preobraćenja".

Quote:
S obzirom da je Darinko Kosor već iskazivao nezadovoljstvo pozicijom HSLS-a unutar bivše Domoljubne koalicije, moglo bi se dogoditi da i ta stranka napusti HDZ. “Po našim izvorima, jedan utjecajni član HSLS-a i vlasnik medija već je pokušao nagovoriti predsjednika SDP-a na pregovore o predizbornoj suradnji”, kažu iz HDZ-a.
http://www.telegram.hr/politika-krim...s-nije-gotovo/

Hanžekovićev EPH se navodno pokušava prebaciti ponovno na lijevu stranu.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom