Pogledaj jedan post
Old 14.01.2017., 10:12   #1203
Quote:
bembolina 09 kaže: Pogledaj post
Iskreno mame vi koje ste to probale davati je li uopće išta pomoglo?? Ja osobno nekako sve mislim da tu nema neke pomoći da je imunitet takav kakav je i da se tu nešto nekim preparatima e može puno da je najbolje raznoliko jesti ne trpati se smećem boraviti na svježem zraku i da je to ok. A netko je osjetjiviji pa se jedan ili dva puta u godini više prehladiti a netko neće i ja mislim da je to jednostavno tako.

Mene su već dva pedijatra uvjeravala da se ti sirupi mogu piti da ajd neće sad nešto oštetiti dijete ali neće mu baš nešto niti pomoći i stalno mi to govore da ne bacam novce na to da radije djetetu ne dam da jede gluposti i da ju vodim više van i pokušam uvalit malo više povrća i voća a manje slatkiša nego da pije sirupe je po tim liječnicima koliko sam shvatila jednostavno kakv se rodiš takav si a od ostalog nema puno koristi jer po njima je i psihološki efekat bitan jer njima je to sve pacebo i ako čovjek vjeruje i bez sirupa da će bit ok onda neće toliko biti niti bolestan pa kao ne treba tražiti dijagnozu i "manjak/neodstatak imuniteta" u svakom curenju nosa ...

Probiotici. Pod obavezno i stalno. To nam se jedino pokazalo uspješno do sada.

Sad kad smo mi pokupili crijevnu virozu i rigali ko zmajevi, on je bio dobar.
Slabije je malo jeo tri dana, i malo rijeđa stolica, ali super.
I zaštita sluznice, imamo rutinu već, barem dva tri puta dnevno Sterimar, po jedan utisak u svaku, očistit nosić i to je to. Uvijek se trudim da mu je vlažna sluznica, da se ne osuši.

Od probiotika, pileje lactibiane enfant u kapima, ili biogaiu.
To nam je magistra rekla, crijeva crijeva crijeva, od tuda dolazi osnova imuniteta, dalje je sve nadogradnja. I zasad je super da pokucam. Naravno, nismo još u vrtić krenuli ali zasad funkcionira.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is online now  
Odgovori s citatom