Pogledaj jedan post
Old 02.09.2017., 08:27   #381
Quote:
anita kaže: Pogledaj post
Koliko su razgovorljivi vaši tinejdžeri, recimo 14-15 godina. Vidim kod frendova svog klinca da se neki doslovno ne gase i sve doma ispripovijedaju što je bilo u školi, o čemu su razgovarali s frendovima, što su radili, gdje su bili i tak. I vidim drugu krajnost, one koji kao da im se ne da pričati. Svi odgovori su "ne znam", "ništa", "dobro" i sl. Takvog imam ja. Neke kolege s posla mi potvrđuju da je tako bilo i njima s klincima i da je to jednostavno prošlo.
Surfala sam netom i tražila iskustva i svi pišu o odrastanju i traženju sebe, o potrebi podrške ali bez ikakvog prisiljavanja i nametanja.
Ne znam što se sve može smatrati u granicama normale, ali ne sjećam se da sam ja sebe tak "tražila".
Mali ima 14, sad će u 8. razred......razgovorljiv je samo sa prijateljima kad razglabaju o igricama....ostalo sve treba čupat iz njega....većina ih je takva,a mislim da je to i normalno....nekad se dogodi da krene neka priča i kroz skroz druge teme dođemo do škole i šta se tamo događa....e jedino tako nešto malo više kaže o sebi, prijateljima, nastavnicima i šta se događa......ali to su rijetki trenuci....
Dobro uči, nema problema sa ponašanjem i znam da je sve manje više ok u školi,pa ne paničarim....ali da bi volila da nekad nešto više kaže-bi.....
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom