Tema: Profit
Pogledaj jedan post
Old 03.11.2005., 22:05   #9
Quote:
kozz kaže:
Uf, sad sam se sjetio o kojoj seriji se radi.
I ja isto imam dvojake osjećaje prema njoj, pratio sam pobožno prvih par epizoda i onda naglo prestao gledati.
Ah, sjecam se ja
Jima Profita!

Gle, rimuje se.

Meni se serija bas i nije svidjela. Pocetni koncept je bio zanimljiv al serija je tak nekak funckionirala da su prakticki svi likovi sa imalo vecim govornim ulogama bili zla pokvarena djubrad, sto je Profitu otvaralo beskrajne mogucnosti da ih manipulira prijetnjama i mitom.

Likovi Profita su zivjeli u istom svijetu di zive likovi viskobudzetnih erockih trilera sa Lindom Fiorentino i Sharon Stone ili pak americkih sapunica: niko nist konstruktivno ne radi, svi dobro zgledaju, imaju masu para, budu iznad zakona, nemaju aposlutno nikakvih vrlina koje ih izdizu iz blata, vole "skupe kurve fine" i po citav dan sam spletkarose jedni protiv drugih. Zakaj ljudi vole gledati serije o takvim ljigama is beyond me. Ja sam Profita gledo prakticki usprkos sebi samom, sve u nadi da ce ga ulovit i hitit u sanatorij. Fat chance that one. Dozivel sam sam da se na kraju on pofuka sa svojom white trash crack whore macehom.

Sopranosi su taman tip serije o negativcima koju mogu podnijeti: negativci nisu nepogresiva manipultivna cudovista nego obicni ljudi cija je nesavrsenost jedan od glavnih razloga zasto i rade to kaj rade.

BTW, kak se zvala kompanija u kojoj je Profit radio? ZNAM! Gretchen & Gretchen!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom