Pogledaj jedan post
Old 09.05.2003., 12:54   #4
Quote:
slafko kaže:
slafko je iz povijesti imal petardu...

aco je bio mlad, ali leonardo mi je previše pičkast da bi ga odglumio. lik i djelo aleksandra izazivaju strahopoštovanje, a leonardo je ...pičkast. neuvjerljiv. cry baby. pre bebast je. da mu zavešeš zbljuvček, mali bi mogao glumit nedonošče.

jep, pročital sam o dva projekta. onaj drugi tip izgleda jkao ratnik i vojskovođa...
Meni je Leondardo odlično odglumio narkića u Dnevniku košarkaša... ali jedino to, fakat nije lik za takvu ulogu... Kajaznam, možda bi Brad Pitt bio dobar, i njega su u početku isfuravali slično kao DiCaprija ali on je u zadnje vrijeme ipak postao više tough-guy nego pičkasti "ljepotančić" tak da mi je postao i dobar kao glumac
A Farrell je isto solidan, baš je bio dobar u Tigerlandu što ga čini pogodnim za Alexandra IMO...

Uglavnom glumac bi morao biti netko mlad ali da je faca...

p.s. jel netko gledao staru verziju sa Richard Burtonom? To mi je bio jedan od naj filmova kad sam bio klinac

(ma ne, ja sam siguran da bi Alexandra Ben Affleck najbolje odglumio, ako DiCaprio odustane )
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom