Pogledaj jedan post
Old 14.04.2013., 22:17   #18
ma ne mora bit uopće.... smrdis gdje god da jesi jer se to upija odmah u kozu u dah u robu u sve.... meni je recimo doma zabranjeno pušenje i moram van dakle odem skroz van iz kuće...vraćam se untra i stari kaže da smrdi zrak zamnom dok prolazim i smrdi zrak vani di sam stajala hahha no taj svoj smrad nisam toliko kuzila tek u zadnje vrijeme kad sam pocela sama sebi smrdit.... nego me sad iritira sto osjetim sve znoj na drugim ljudima, dah u drugih ljudi mirise parfeme...ma njuh mi je ko pseći

pušila inače 10 godina, kutiju dnevno ili više od tog 9 godina plavi walter... zadnju godinu najslabija smeća koja sam uspjela naći kojekakve lajtove i slimse i tako
inače tih zadnjih godinu dana sam samo razmišljala kako prestat kako prestat i svaki put čim počnem mislit o prestajanju moram zapalit da ne bi nedaj bože to mi bila zadnja i onda eto prije 10 dana, nakon x popušenih taj dan dođe mi samo od sebe u glavu neću više.... i eto nosim još u torbi cigare doma imam još 3 kutije i sl. ali nisam zapalila.... nekako mi je lakše da ih imam za svaki slučaj nego da me hvata panika od toga da ih nemam.... kad se sjetim vremena kad sam išla u 2 ujutro po kvartu gledat sta radi samo da kupim cigare umjesto da odem spavat ...koja ovisnost jbt
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär

Zadnje uređivanje romantic_ass : 14.04.2013. at 22:23.
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom