Pogledaj jedan post
Old 02.04.2007., 12:21   #12
Quote:
Pegasus kaže: Pogledaj post
Blue racer, ja sam žena i majka. Kada sam pročitala tvoj citat, prva slika koja mi se pojavila u glavi bila je ona zvijer (ne znam kako bih je drugačije nazvala) koja se pojavila u svim novinama čini mi se prošlog tjedna, jedna "majka" koja godinama ne kontaktira sa sinom sad već tinejdžerom i ne plaća alimentaciju. Sud odredi da mora platiti neku smješnu kaznu, čini mi se da se radilo o 20 lipa po ne znam čemu, i ona lijepo uz širok osmijeh izlazi iz sudnice sa svojom odvjetnicom. FUUUUUUJ! Nemoj biti uvjerena da je to rijedak slučaj, samo se o takvim stvarima manje piše. A da ne govorimo o majkama zlostavljačicama. Slažem se da takvim gadosti ima i s muške i ženske strane, ali nemojmo se uvjeravati da su žene u debeloj manjini počinitelji takvih djela.

Ja sam i rekla da se to događa u jednakom omjeru i kod muškaraca i kod žena. Evo dokaz:

Quote:
Blue Racer kaže:
Tema je za pohvalu, ali implicira da isključivo majke manipuliraju djecom u cilju da napakoste ocu.
To naravno nije tako, muškarci u jednakom postotku manipuliraju djecom da napakoste majci. Ljudska priroda je ljudska priroda.
Moglo se i pročitati par postova više...
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom