Pogledaj jedan post
Old 25.04.2014., 00:34   #41
Potrebna mi je ženska osoba koja dokazano odlično izgleda, ima solidna, po mogućnosti natprosječna primanja, stan i auto, fakultetski je obrazovana, inteligentna je i elokventnog je izražavanja.
Nemojte ni pomisliti da tražim takvu ženu jer se želim materijalno njome okoristiti!
Ne, navedene osobine su samo pokazatelj da ženska čvrsto stoji sa obje noge na zemlji, zna kako se izboriti za sebe u životu, da zna što želi.
Jednom riječju, da je to super žena!

Ne tražim je iz romantičnih razloga!
Možda će vam se razlog zašto je tražim učiniti neuobičajen, čak pomalo perverzan i sebičan... ali što je tu je.

Vidite, ja sam dobar mladić. Dobro me je odgojila majka, hvala joj na tome!
Tako volim razmišljati o sebi.
Ali mada površinski „dobar“, vjerojatno se drugim ljudima ne doimam dobar, već kako bih rekao...
Dat ću vam primjer.
To vam je kao ono kada pričate s nekim, i taj ima ozareno lice, kima glavom, smiješi se na pravom mjestu, uljudno odgovara, naizgled fin čovjek, ali se ne možete otresti pomisli da tu nešto ne štima.
Da ima tu neki dodatni skriveni sloj.
E, stvari stoje ovako: taj u sebi o vama misli tko zna što i rekao bi tko zna što, ali radi finoće, uljudnosti i odgoja to ne izgovori već se zadržava na konvencionalnoj i rezerviranoj uljudnosti.
Takav čovjek je poput lonca u kojem kuha, a lonac je sa poklopcem kojega je netko davno čvrsto nabio, pa se poklopac nakeljio na lonac, zapekao i zagorio, pa unutra krčka, pritisak raste, pišti i propušta oko ruba, kao da zove da ga se otvori.
Ah, to sputavanje u razgovoru, nije to dobro, treba znati izreći što ti je na umu, zdravije je tako.
Želio bih izbaciti tu neuljudnost iz sebe!
I dobro se posvađati sa nekom zgodnom ženom koristeći pri tom najodvratnije i najpodlije zamislive izraze.
Upravo zato i tražim inteligentne i jezičave žene koje su u svemu bolje nego ja, jer bi svađa sa takvom ženom imala najbolji efekat.
A kako ja neću zadržavati ni uskraćivati joj verbalne napade, svađanje sa mnom pomoglo i toj ženi kao oblik vježbe kako da se ubuduće izbori sa zlostavljačima koje će susretati u životu.
Seansa svađanja održala bi se u nekoj dobro zvučno izoliranoj tapeciranoj sobi.
Ili bismo otišli na izlet u šumu, i to za radnog dana kada nema izletnika, tako da se na osami možemo derati do mile volje.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom