Pogledaj jedan post
Old 26.04.2014., 14:43   #19
a vezi mjenjanja pelena,

moja je prije od tamo nekih 10 mj sad bubam bježala i pravila mi problem sa tim mjenjanjem jer kao da nije mogla mirovat, to je bila borba, ali bez nekog konkretnog plača

onda smo sa 13 mj bili bolesni i mjerila sam joj rektalno temp i stavljala čepiće i to joj je bilo neugodno i inače je otvaranje pelene izgleda povezala sa cijelom tom neugodom i boli kad si bolestan, kad je počela pit antibiotik imala je i blagi proljev i tako

da bi po prestanku temperature slobodno mogu reći imala tantrume kad bih je pošla presvlačit, to je bilo strašno i inače su joj tada počeli tantrumi da sam ja mislila da nešto nije u redu s njom, ali dijete je bilo živčano, nervozno, i povezivalo je neugodu sa tim previjanjem, trajalo je nekoliko dana, maksimalno sam pokušavala biti smirena, nije se dala poleć nikako, to je bilo strašno, posebno navečer prije spavanja jer je tada već bila zrela za krevet i nervoznija nego inače, samo bi joj oprala guzu i čak sam joj mjenjala pelenu na sebi sjedećki i mazala kremu tako i umirivala je glasom

hvala Bogu! prošlo je nekako i od tada se nekako sve smirilo, mentalno je sazrela i danas je mirnija nego prije kod mjenjanja pelene, dam joj u ruku nešto da se dira npr neku posudicu i ona u nju govori tutu tutu i eto, mada hvata peškir posudu sa maramicama vadi maramice hoće ih jest baca stvari bude svega, ali to smatram normalnim
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom