Pogledaj jedan post
Old 12.01.2017., 16:52   #89
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ti a i ona o odnosima sa Srbijam skoro cijelu emisiju a neke od nas zanima gdje je bila i s kime se sastala u tom radnom-službenom-privatnom ili nazovi kako hoćeš posjetu SAD.

Znaš svojedobno kad se Franjo bolestan vratio iz SAD u zračnoj luci je kazao


A sad kad se vratila predsjednica nadam se potpuno zdrava je izjavila ovo



Šta se to prilikom povratka iz SAD ima potrebe za obračunima sa neimenovanim neprijateljima RH.

Koji su to neprijatelji jer kako je sama izvolila izjavit put je bio tajan obzirom da:

Majke ti je li Josipović nešto tako veleumno blebnuo kad se vratio iz SAD???

Dakle pitanje na koje nemamo odgovor je s kime se sastala jer javnost ima pravo znati?? Osim ako to sve ne proglase državnom tajnom onda ja više neću ni slova jer tajna je tajna.
Kolega, mislis li da je Tudjman krivo to rekao???
Ako me pamet sluzi to je nakon prosvjeda oko radio 101....
Nije tema al dalo bi se oko toga onako posteno.ko je tu u pravu a ko nije.

Josipovic to nije kuzio, on je samo lovio GUJE pod plocu......

Slazem se ovo oko Srbije,to je vec dopizdilo I Bogu I vragu,samo jebu jedni druge da micu teme na gluposti...to se slazem.

Al ovo oko SNV I domjenka, sorry, to ti je kada Jugosi I ex komunisti slave Bozic,onda to ispadne sprdacina. Po meni bolje da odu politicari na njihovu Misu,cestitaju narodu I to je to....a ne ovo.....al ok.

Cuka. ja sam I neki dan napisao da je svinjarija kako je odradila taj put,al ocito su tu sukobi malo veci.....mislis li da je slucajno napisano da je veleposlanik na GO,a da je uz nju bio djelatnik veleposlanstva????
Di to ima?? Centralnoafricku republiku,mozda. ii tamo tesko da im sef dodje u Ameriku a veleposlanik na godisnji...

Pa ovaj upit iz velep u Beograd oko spustanja zastave na pola koplja za Oluju....boga ti ljubim dragoga, pa koja razina moras biti da to pitas...

Ocito se spremaju cistke I micanje tih diplomata,a samim tim I nekih politickih exponata I to je ovo sto citamo,na jednu NISKU RAZINU kakva I mora biti za narod......al vjerujem da je tu velik sukob,onako okvirno koliko se moze zakljuciti.....

ZELJKO RI,kolega naravno da ce poslati. Niko nekaze da netreba,ali ako ti kao domacin pustis da neko po meni sere,a pozvao si me TI SI KRIV!!! I kod katolika I pravoslavaca pretpostavljam je Bozic praznik mira I ljubavi, a ne huskanja I pizzdarija,sto je bilo tamo.....al I tu etiketu zanemarima, BILO JE NEUKUSNO!!..Jebes ga...
realist is offline