Pogledaj jedan post
Old 07.01.2013., 19:42   #591
Evo i mene s posla ravno za komp. spremam se na famoznu 22. epku, a možda padne i 23.
Pokušavala sam malo sebi u glavi posložiti stvari, i evo što bih podijelila sa vama. Prije svega, okosnica priče gdje se bogatašica i aga, 2 sasvim suprotna svijeta zaljubljuju u gotovo nemogućim uvjetima - ima li ljepše priče? Dovoljno da se zaljepimo za ekrane/monitore :P, a da se spominjem Borana /BTW jel se to meni čini, ili je on u 2. sezoni nabacio par mišića?
Zatim taj leit motiv (valjda se tako piše) golubova koji su zarobljeni ali se vraćaju u svoj kraj i onima koje vole. Za sada smo vidjeli dosta klišeja iz jeftinih ljubića, ali kao što netko napisa, to je bio početak turske sapunjarske industrije, pa je OK. Stalo se podsjećam da je serija snimana davne 2006 (ah, gdje su ta vremena)? Osobno, jako mi se svidjela scena kada je Boran otišao za Silom u minsko polje. Definitivno nešto novo, barem za mene. Scenu silovanja smo već odavno prožvakali, ali samo sam htjela reći, bili mi na njegovoj ili njezinoj strani, jasno je da je pisana samo s jednim ciljem - da bi ona ostala trudna. OK, čak bih i to mogla prožvakati, ali stvarno ovi Turci... dovoljno je da curu pogledaju i već ostane u drugom stanju. Čitajući vaše postove, vidim da će i u narednim epakama scenaristice zastraniti, pa se već sada psihički pripremam
Ono što mi nije jasno je sljedeće, zašto Dilan nije otišla sa svojima u Istambul? Spominje se neko školovanje, ali nisam skužila...
Tko je ona plavooka teta koja se pojavljuje u Boranovom uredu, a Abaj je na nju bacio oko? // E da, Dumbo, tj. Abaj, koliko god ružnjikav bio, mislim da je predrag i predobar, barem koliko sam do sada vidjela. Navijam za njega
charra3005 is offline