Pogledaj jedan post
Old 26.03.2012., 21:10   #225
Quote:
dijanamay kaže: Pogledaj post

nebi se složila sa time da je nemoguće prištediti u podstanarstvu za svoju nekretninu, recimo ja sam slučaj koji nema viška kat kod svojih ili njegovih, dakle mi smo morali uzet stvari u svoje ruke i riješiti si krov nad glavom! već sam 5 god u podstanarstvu i uspjeli smo prištjedjet 40% cijene nekretnine i eto 01.05. useljavamo u naš stan i do 35 e će to biti naš stan
e ovo me baš obradovalo. svaka čast

Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post

Kriza je, ali živjeti se mora. Ja neću imati drugu mladost i drugu šansu da si posložim temelje obitelji kako želim, i zato ne odustajem od svojih planova jer je sad teže nego prije.
Kriza će proći makar za 20 godina, a ja ne želim dočekati te bolje dane na nečijem tavanu, dok više neću moći ništa steći.
ovo me podsjeća na meni jednudragu osobu. i ona je rekla nešto slično tome: "treba se živjeti sada, a ne za 20 godina."
i kad malo bolje promislim, i je tako. samo što eto živim u sjebanoj državi gdje sve moraš odgađat za neku budućnost. uvijek štediš za nešto bolje u budućnosti, odričeš se puno toga sada. i na kraju ti ne bude dobro ni sada ni u budućnosti
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom