Tema: Samoubojstvo
Pogledaj jedan post
Old 02.08.2004., 15:39   #31
Quote:
LadyofTheLake kaže:

Samo oni koji su upoznali/iskusili najdublje dno...mogu se opet i vinut u najvise visine.

Sve ce proci..i jednog dana...biti ces ponosna na sebe sto si sve savladala u zivotu...i znati ces...da su upravo ti najtamniji trenutci u tvom zivotu...izvukli iz tebe tvoje najvece svjetlo.

Hvala ti puno na razumijevanju i bodrenju.......... .Žao mi je zbog tebe. jer znam kako je to kad te svlada očaj,besmisao...nadam se da si svladala sve svoje krize i probleme i da si sada bar donekle zadovoljna životom.Nažalost život je tako težak..........pretežak.Kukavica sam jer se ne znam nositi s njim a opet kukavica jer ga ne mogu skončat.............za moje probleme postoje solucije ali one su opasne za život(doslovno).I tako sve se vrti oko pitanja života i smrti..........bojim se smrti a opet bojim se života..............
__________________
living well is the best revenge.....let the plastic revolution start!10.....9................8..................7 ................6..........5..............4....... ....3.............2..........1.....
laroxely19 is offline  
Odgovori s citatom