Tema: Fondovi
Pogledaj jedan post
Old 09.11.2005., 00:01   #46
odgovor

Prije svega ja ne radim niti za jedne fondove ali to pratim i gledam. Ako sam u nečem tu i pogriješio PARDON. Vi svi ste me ovdje napali jer sam Vas u 95 % svega što sam rekao, rekao istinu. Ja vjerujem da naš fond ima stotinu tvrtki i vidio sam da jedan dio kapitala mogu investirati izvan RH. Recite mi vi STRUČNJACI i svi ljudi koji to nisu a čitaju ovo dali u RH postoji poštenih 100 tvtki???

NA VELIKU ŽALOST SVIH NAS NE POSTOJI!!!

Znam također da su novčani fondovi niskog rizika ali su isto tako i fondovi manjeg donosa i u njima se ne očekuje dobit kao recimo u otvorenim investiciskim fondovima. ( naravno svjestan sam činjenice da novčani može raditi veliki donos ali dugoročno gledano je manji donos nego u otvorenim.

Sve što ja pišem ovdje tiče se isključvo otvorenih investiciskih fondova.

Bitna stvar ovdje dečki a koju vi nikako ne želite priznati je ta da vi nudite te fondove ljudima a pritom ih ne upozorite da su to fondovi sa jednom zvjezdicom ili ti ga fondovi visokog rizika. Ja cijenim to što su oni imali dobar donos i sve je to divno i krasno ali pitajte bilo kojeg stručnjaka koji ih ne nudi i može na sve to zajedno objektivno gledati!! Reeči će Vam da je to unatoč donosu riskantna investicija.

Svako svojeg konja hvali ali bi vama bankarskim štakorima bilo ipak vrijeme da u svoj poslovni kodeks dodate i riječ koja se zove MORAL. Moja vam je topla preporuka da ljudima ipak kažete i za rizik jer nikad ništa nije samo ružičasto a pošto živite od tih ljudi bio bi red da ih nee guzite na sljepo. U 1 godinu ste upucali u fondove 5 miljardi kuna a žalosno je to što se na prste jedne riuke mogu nabrojati ljudi koji znaju sve. Koristite njihovo neznanje i to je glavni razlog tolikih priljeva , ja nekažem da investicija nebi bilo i da se zna to sve ali bi sigurno manje novaca bilo u Vašim fondovima.

found_man is offline  
Odgovori s citatom