Pogledaj jedan post
Old 06.04.2016., 14:57   #77
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je najveći problem ego. Barem kod nje.
U biti ja ne kužim zakaj bi ona konkretno mrzila svog bivšeg jerbo su se "pristojno" rastali. Dogovorno, oboje su to htjeli i oboje pričaju kako nije više bilo emocija u fazi razvoda. Sporazumno su sve dogovorili bez tužbi i sudova. Ne vidim razlog za mržnju. Osim jal, zavist, što je on krenuo dalje i "sredio se", a ona je solo.

Nema razloga niti bit protiv mene, a je. Upoznala sam ga kao rastavljenog već 5 godina. S malom sam u ok odnosima od starta. Ne miješam joj se u odgoj niti zivkam malu kad nije kod nas.
Pa opet ima potrebu spuštat kajle da me povrijedi. Koji je razlog, ne znam. Psihoza neka
Pa upravo to- sporazumno, ljudski. Uredno se plaćaju i alimentacija i sve potrebno za djecu, da ne govorim da je bilo plaćanja i njoj privatnih pi*darija, a vrlo dobro financijski stoji, bez kune kredita, za razliku od nas. No nebitno materijalno ajmo reći.
Valjda nesporazum dođe kad dođe druga i bude normalna. Sređen, nastavio dalje. Plus ne valja kad uzme djecu, vodi ih negdje ili smo svi skupa- tada on forsira nešto, a ne valja ako ne daj bože prebaci za idući dan jer nemoguće je da izvede taj isti dan. U Czz sve dogovoreno i to ne po danima nego isključivo dogovor, a ako on izostane onda po danima. Možda da druga bude kuja ne bi bilo sranja. Psihoza, slažem se.
Lapis Lazuli1 is offline  
Odgovori s citatom