Pogledaj jedan post
Old 15.05.2017., 21:20   #1
Grupno druženje s istomišljenicima vezano za UFO's, aliens, anti gravity, itd

Cilj ove teme je okupiti barem nekoliko ljudi koji su na manje vise istoj razini, drugim rijecima kojima sljedece teme nisu nimalo nerealne vec osjecaju i znaju stvarno stanje stvari i zele iskomunicirati to s istomisljenicima.

Svrha nalazenja s takvim ljudima je podizanje individualne i kolektivne vibracije svijesti te sinteza i upijanje novog znanja jer svatko od vas (koji zele ovo) ima nesto za doprinjeti, tj nesto za nauciti i integrirati u vlastita istrazivanja.

Neke od tema koje mi sad padaju na pamet, al naravno, diskusije nece biti ogranicene samo na te...

Vanzemaljske rase, ufo's, anti gravitacija, free energy, sungazing, pinealna zlijezda, veganska prehrana, sattvic diet, ljudi koji ne puse/ne piju, koji nisu optereceni mindless stvarima, intermittent fasting, urine therapy, čakre, aktivacija kundalini energije, aktivacija DNA, aktivacija merkabe, bosonogo hodanje na zemlji, nofap/sexual energy transmutation, brahmacharya, taoizam, taoistic dual cultivation (sex without male ejaculation for vitality and immortality), egyptian tantra & ankh, lucid dreams, astral projection, colonic irigations, tai chi, pet tibetanaca, yoga, prava povijest svijeta, prave mape svijeta (gall peters world map), atlantis, crop circles, edgar cayce, piramide, banned inventions, reverse engineered alien tech......itd...

Moj best frend i ja smo oduvijek u ovim temama i nas samo pricanje o tome energizira i daje nam entuzijazam za daljnje istrazivanje i eksperimentiranje..

Pa ako ima netko od vas kome se ova ideja svida, recite, pa cemo se dogovoriti, nac negdje i pricat.

A.P. is offline  
Odgovori s citatom