Pogledaj jedan post
Old 08.09.2017., 09:39   #1665
Quote:
proJ kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imam pitanje, prije koji dan na festivalu, pretres auta, 1g spida u mene. Pitali da li da razmotaju vrecicu, rekoh ne treba, to je sto je. Skok u stanicu di sam bio dosta kratko, sve kultura i fino, pitali sto niste potrosili vec, zezali se cijelo vrijeme, ponudili cigarama, dali koristiti mob i na kraju i odvezli nazad da ekipa ne mora vozit po mene. Svojevoljno predao mi stoji na papiru koji sam dobio i rekli su mi da nece bit neka kazna velika "kad i ako ti dodje, ak bude, najranije za 4-6 mj." Nikad prije nisam pao s icim, pa me zanima koji je sad dalje proces i najrealniji rezultat/visina kazne.
Quote:
Decio kaže: Pogledaj post
Pozdrav imam 20 god i nedavno su zaustavili su mene i kolegu u njegovom autu, sa 6g trave. Priznao sam da je moja, međutim pošto je količina veća od 5g ide kaznena prijava. Nikad prije nisam kažnjavan, niti je trava bila namjenjena za preprodaju ikome drugome, već je sama stajala izmrvljena od suhe nakon dugog stajanja. Kolega je odbio test na alkohol i na droge... makar je bio čist. Nedavno su mi uručili optužnicu, pa sad želim znati kakav mi postupak slijedi, moguće je da sam izjavio da smo htjeli popušiti dio. Mogu li me teretit za preprodaju ili takvo šta premda sam policajcu iskreno rekao da je to sve moje i u nikakvim paketić ima nije bilo već u jednoj malo kutijicu di je stajalo. Nisam kriminalac, shvaćam da moram nekako školu platit, ali stvarno ne želim ići u zatvor zbog ovakve gluposti, pogotovo jer sam rijetki pušač.
Mene samo zanima od kada to policija može napraviti pretres automobila bez naloga?

Ili su uletili u auto bez pitanja? Ili su vas pitali da li smiju napraviti pretres auta pa ste vi dopustili?
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is online now  
Odgovori s citatom