Pogledaj jedan post
Old 09.11.2017., 23:23   #7324
Quote:
Prvan25 kaže: Pogledaj post
Znači Vučić nema rezultate nego je narod glup, neobrazovan, ucenjen, pod utivajem medija, glasa po inerciji i sl. pa glasa za njega
To sam već pročitao, izmislite nešto što ima logike pa možda vam neko i poveruje.

Ovako se sve svodi na jadne pokušaje da se ospori Vučić na razne načine, a u suštini mu opozicija ne može ništa. Gubite vreme bezveze.
Rezultati... evo ti jedan primer moj roditelja koji zive sami, od penzija koje su zaradili... otac je radio 38 godina, majka 35... od svake plate su uplacivali u penzioni fond...

1.11.2014. godine je stupila na scenu protivpravna, protivustavna i protivmoralna uredba o smanjenju penzija za 10%... od tada je proslo 36 meseci, na mesecnom nivou mojima izbija iz kucnog budzeta 120 eura... znaci za 3 godine samo na taj svinjac je oteo iz kuce preko 4.000 eura!

Pre 2 dana im je stigla jednorocna uplata od 5.000 dinara, to je jebenih 40 eura... "castio" ih Vucic za slave i praznike... to je kao da nekome otmes novcanik sa 4 milje eura, pa ga pozoves da mu platis veceru... i posle kazes - sta hoces, jel sam ti platio veceru, treba da budes zadovoljan, mogao sam i to da ti ne dam...

Pomnozi to sa stotinama hiljada penzosa koje je ovako zavrnuo... e to je mikroprimer sustine njegove vlasti... opasna laz i manipulacija.

Za tebe je to dobar "marketing"...
DzonziBG is offline