Pogledaj jedan post
Old 28.10.2003., 23:20   #10
Re: Tumacenje snova i vjera

Quote:
Damir kaže:


Sinoc sam imao zaista cudan san kojeg se jos velikim cudom i sjecam.

Naime, osjecao sam da je bilo jos ljudi u sobi. Sjedio sam na sofi. Pored mene se izlezavala slatka macka, lijepe sjajne dlake i velikih plavih ociju. Po ledjima je bila siva (plavicasto siva), a po trbuhu bijela. Obicana lijepa macka. Ali, nije bila bas obicna.

Naime, ja nisam neki ljubitelj macaka, nije da ih mrzim, ali vise volim pse. Ali, ova macka mi je bila draga. I kako sam ja nju mazio i tepao joj, sta god bi janjoj rekao, vjerovali ili ne, macka je ponavljala. Bila je kao papagaj. Usta nije pomicala, ali je iz trbuha govorila sve isto sto bi i ja njoj rekao. Znate kako se mackama tepa:

"Ma, macica moja slatka, cura moja lijepa, ko je meni tebe diro, itd."

I ja tako u snu govorim, a macka ponavlja. I ja osjecam da ju sve vise volim kako ona prica.

Selam, pozdrav i mir

Damir :-)
To ti znači ovo.Soba puna nepoznatih ljudi su ljudi s kojima kontaktiraš putem ovog foruma ili kojeg drugog ako pišeš i na kojem drugom forumu. Kakva je mačka bila,tj.kakvu je imala dlaku,kakve boje jest nevažno.To što mačka ponavlja ono što ti njoj govoriš pokazuje da bi ti volio da barem netko tko dolazi na ovaj ili druge forume koje i ti posječuješ i u njima sudjeluješ prihvati tvoje pisanje kao pametno i da tvoja razmišljanja o onome o čemu pišeš najjednostavnije rečeno prihvati kao ispravna i dobra.Ako nije riječ o forumu to samo primjeni na vanjski život.Isto ti dođe. Zato ti voliš sve više tu mačku jer ona se u svemu slaže s tobom,te zato i ponavlja tvoje riječi.

A sanovnik to ti ostavi babama i vješticama.
 
Odgovori s citatom