Pogledaj jedan post
Old 19.05.2011., 13:11   #36
Malo i ja dižem temu.Zanimaju me dječji psiholozi ili psihijatri, ako ko ima za preporučiti. Naime imam brata 12 godina, tata nam je umro prije 10, tako da ga se on ni ne sjeća....vrlo smo povezana obitelj i familija što je inače lijepo i super, ali u ovome slučaju nije po svemu sudeći ispalo dobro jer je nakraju u dobroj namjeri moj brat imao previše "mama i tata", od mene i sestre koje smo dosta starije od njega, do teta, baka, stričeva itd. Uglavnom problem je u tome što on jednostavno ne poštuje nikakav autoritet, što je totalno nezainteresiran za školu, što se teško prilagođava u društvu, što ima poprilično zabrinjavajuće ispade...itd. Možda na prvu ne izgleda kao problem jer dosta pubertetlija ima ovakve probleme, ali nažalost nama sve to djeluje kao nešto malo dublje i htjeli bi probati ispraviti, htjela bi mama probati ispraviti tamo gdje je ona skupa sa svima nama fulala.
Posebno bi mi bilo drago da se sa nekakvim komentarima i preporukama jave forumaši koji su i sami psiholozi ili psihijatri, a znam za jednu forumašicu, sam se nemogu sjetiti njezinog nicka
__________________
...moja dva sunca na prozorčiću, Jura 29.06.10 & Toma 16.09.12...
minči is offline  
Odgovori s citatom