Pogledaj jedan post
Old 16.06.2003., 15:50   #10
Moram priznat da uopce ne kuzim vas stav prema kozmetickim salonima u kojima ima previse zena.

Ja jos nikad, ni u jednom salonu nisam dozivjela babinjak (osim kod JFK, ali u taj salon sam inako isla samo par puta, a te zene su prisutne samo u ulaznom prostoru, gjde cekaju, i na blagajni, a inace su u odvojenim pregradama).

Prostorije salona u kojima sam ja bila su obicno vece, odijeljene platnenim boksevima, bambusovim vratima ili pregradama ili cak zidovima, i svaka zena na svom tretmanu ima svoju intimu (sto se tice depilacije ili tretmana lica). A sto se tice pedikure, opet sam u prostoriji solo s kozmeticarkom, u rukama mi je casopis i bas me briga kaj je u prostoriji do mene neka zena na laseru ili tko zna cemu.

Je l' se vi to bojite babinjaka iz neznanja ili ste imale losa iskustva?!

A kaj se tice frizera, idem u salon koji je jako velik, sjedala su medjusobno prilicno udaljena (dako da je nemoguce pricati sa 'susjedom'), a i pici trance mjuza, tako da bi se razgovor pretvorio u nadvikivanje. Lijepo dodjem, izmasiraju mi tjeme, vrat i ramena, onda mi operu kosu, naravno uz masazu, zatim mi skuhaju kavicu (od prvog puta su zapamtili tocno kakvu pijem ) i daju mi hrpu casopisa (takodjer znaju sto zelim citati). Od tada na dalje me puste na miru, osim ako ja nisam u brbljavom raspolozenju, pa pricam s frizerom. I da, btw, frizer je decko, tako da cak ni u frizeraju nisam okruzena babama.

Luca, masaza kod kuce je dobra ideja, ako imas stol za masazu. Ja ga na zalost nemam, a imala sam iskustvo masaze na obicnom stolu i ne bih vise.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom