Pogledaj jedan post
Old 30.04.2016., 18:25   #25
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
To je iz razloga sto je zaljubljenost lazljiva. I obecaje previse. Jer je zavodljiva.
Srecom nekako, koliko god sam bila zaljubljiva i zaljubljena svako malo, osjetila sam da to nije to. Bilo je lijepo mastati i uzivati u osjecaju, ali povrsno. Ne za ozbiljno. Sve dok nije naletio pravi pted kojim sam pala na koljena. Ali eto, pruzio mi je ruku da ustanem i naucio me da svejedno mogu stajati i hodati, bez obzira na jacinu emocija. Da tako i treba biti.
Najgore bi bilo da sam pala na koljena i srela kretena koji bi me uvjerio da je u redu ostati dolje i biti robinja. I njemu i emocijama.
Ma i to se da prezivjeti
Kretena koji ce iskoristi tvoju slabost.
Vidis, po ovome sto pises ti si stvarno vrlo emotivna osoba. Sto je apsolutno fantasticno jer mi emotivci imamo tu jednu dimenziju gledanja na zivot koja je puna boja, puna titranja, energije, ali nas to isto tako moze dovesti do ozbiljnih problema. Sranja da prostis.
Zato treba vjezbati racionalnu funkciju koju takodjer posjedujemo. A trebamo ju vjezbati jer upravo ta racionalna funkcija nas stiti od stalnog povredjivanja.

Meni su moje emocije predivne i sjecam se nekh svojih zivotnih faza kada nisam osjecala nista. Bas nista. Sve emocije su bile potisnute, bila sam ravna crta. Bilo mi je to prestrasno, uzasno.
No, ipak sada, sa iskustvom kojeg imam, iskljucivo samo svom raciju dopustam da sjeda za volan mog zivota
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom