Pogledaj jedan post
Old 19.05.2017., 22:08   #2836
Vjevericalena da ja sam bila ta koja je isto rekla za Tonku da mi je pogodila.

Nikad mi prije Tonka nije bila draga,zasto jer je bilannegativna i to bi mi rekla bez puno muke,nece vam biti to i to.Bit ce vam ovako,a vi pripazite nemojte se kasnije kajati.
Vjerujte mi dala bi ruku u vatru kako se kaze,da mi taj covjek to nece napraviti.Niti je njegovo ponasanje,njegovi postupci,emocije nisu govorile tako.
Zapravo kada se dogodilo sto se dogodilo svi oko.mene su bili iznenadjeni tom.negativnoscu i promjenom.Onda znate kako.sam ja bila sokirana.
Nazalost Tonkino se sve ostvarilo a zaklela bi se da nece da ne postoji ni najmanja mogucnost.Da ne kazem mi je bila grozna.Bezobrazna,svasta sam.mislila on njoj zbog njenog gledanja.

A ona je u svemu bila u pravu to je bilo jos prijw 3..4 godine.Pogodila.mi je puno toga i ona stvarno zna tarot i.zna gledati.Njeno se ne mora odmah ostvariti kao sta nije ni.meni,ali se sve kasnije pokazalo.tako i ostvarilo.

A zvala sam sve..sve su bile pozitivne.
Kao.i prolsu god sve pozitivne ostvarenje ishoda.Samo Tonka negativna.
Pogadjate koja je bila u pravu,naravno Tonka a opet me upozorila da se ne nadam,ali.emocije ne daju mira.
Tako da vjerujem Tonki jer ona zna reci istinu a to je vazno.
Mada znam da zna reci i Iris baremmje rekla mojoj rodici i prijateljici negativno i isto se ostvarilo.

Eto to.je moje iskustvo,a voljela bi da je Tonka bila u krivu ne bi dozivjela sve sto sam dozivjela.
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom