Pogledaj jedan post
Old 17.10.2007., 20:13   #7
Quote:
Kobbra kaže: Pogledaj post
svi aparati koji su dosli na trziste se atestirani isto kao rezervni dijelovi tj.displayi, to sto korisnik tvrdi da su mu vanjsko staklo nije ogrebano ni slomljeno a lcd jest to je zbog toga jer se na neke aparate ugradjuje samo zastitna plastika koja nepuca tako da se displayi ostecuju i lome najcesce usred pristiska na njega, i sasvim sigurno 99% takvih ostecenja je uzrokovano mehanicki jer da je aparat neispravan bio bi neispravan 1 dan nakon kupovine ovako ovlasteni servis odbija garanciju jer garancija pokriva samo tvornicke greske a oni su na aparatima rijetki ili serviseri znaju koji su.Prica o garanciji je bullshit, nekvare se aparati sami od sebe.
znam da je stara tema, ali da ne otvaram novu!!!!!!!! ja sam kupila prije mj.dana d 900 i, kako sam ga kupila pred zatvaranje dučana nisam primjetila da je staklo displaya na jednom rubu odvojeno i da ima točkicu na displayu...odmah sljedeći dan sam išla u dučan gdje mi nisu mogli dati drugi mob jer je na drugima staklo još gore odvojeno, mogla sam dobit izložbeni, a njega nisam htjela jer je malo loher!!!!!!!! i sad malo me dučan zajebao, zaboravio je moju reklamaciju provest..i nakon 3 tj. sam zvala i skužili su da su zaboraveli moju reklamaciju provest, pa su ga odmah odfurali u samsungov servis.i sad je došao mob ponovo u dučan gdje sam ga kupila, i kreteni iz servisa su rekli da nisu nikakvu grešku našli!!!!!!!!! NIŠTA!!!!!!!! šta da radim???????
__________________
....
Girl_zg is offline