Pogledaj jedan post
Old 08.09.2016., 21:36   #44
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Crtu podvlacim kod dopicnjaka I sisa na izvolte.

Prije bih negodovala na fasadne obloge pojedinki koje ne znaju tonirati puder pa izgledaju ko da su se sminkale topom. Negodovala u smislu da bih im na likovnm ukazala na tutorijale pravilnog toniranja I zatrazila da naslikaju svoj primjer lose I dobro nasminkana lica, pogotovo bi me zanimalo kako djecaci na to gledaju.
majo, te majice na bretele u višim razredima i srednjoj obično podrazumijevaju i sise na izvolte. a kako ćeš odrediti što je dopičnjak? kad suknja prestaje biti dopičnjak? je li to ona dužina suknje u kojoj možeš sjesti? ili se treba moći i sagnuti bez pokazivanja gaća cijelom svijetu?
kužiš sad što hoću reći? mislim, kad se neke teenagerice uvale u majice na bretele, a sise kipe na sve strane, ja ne znam kamo bih pogledala. a mnijem da je muškim kolegama još veselije.

a što se žbuke tiče, nemoj da počnem o tome, i obrvama koje valjda markerom ili crnim kohlom crtaju, i "konturiranja" koje izgleda ko da su se blatom nabacivale, i - o, bože, spasi me! - polupojedenog laka na noktima (aceton! aceton! postoji aceton! ne moraš čekati da sam otpadne. stvarno, ne moraš )

pa kad onda u šestom-sedmom razredu sve važne nabadaju po školi u onim kopitima od tenisica na platformu, utegnute u tajice, sise na izvolte... kosa pofarbana u crveno ili loše poblajhana... baš slika i prilika kako netko tko je došao po malo znanja u obrazovnu ustanovu treba izgledati
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom