Pogledaj jedan post
Old 06.06.2010., 22:49   #273
Quote:
ssbubi kaže: Pogledaj post
Da malo pohvalim svog Njufana!
Sada ima 84 cm visine i preko 80 kg, ne mogu ga točno izvagati.sada je još veća maza i odličan prijatelj. nemam papire, ali sam se raspitao i istina je da papiri koštaju 1000 eura a ne 150 kn. meni ni netrebaju papiri jer on je samo za obitelj. vjeran je i uvjek čeka da dođem doma sa posla točno zna kada dolazim autom čuje ga na kilometar i tada čeka kod vrata svoga boksa. pravi pasić ne bi ga mijenjao ni za šta.
meni su njufici super, oni i samojedi su mi top topova, pdnem cim ih vidim ali nit imam vremena, nit novaca , nit prostora za njih... ali ne kostaju papiri 1000 eura, kosta briga o zivotinji, i sve ono sto moras proci sa psom da dobijes "papire"... pa na volju

inace,ja imam mjesanca mjesanaca, naravno najljepseg u kvartu da zelim tocno odredjenu pasminu, ne bi dvojila, da li s papirima ili ne. provjerena uzgajivacnica i ok. uostalom, brutalno zvuci, ali ako nemas para za platit psa s pedigreom te pasmine, onda sigurno nemas ni love za hranit ga kvalitetnijom hranom, pa vet, pa ovo pa ono...
papi73 is offline  
Odgovori s citatom