Pogledaj jedan post
Old 10.08.2012., 09:44   #7
Quote:
barcamarko kaže: Pogledaj post
taj sulfamid mi je dao veterinar al nema rezultata. nema ni vidljivih znakova bolesti kao nadutost ili proljev. već i ja sumnjam da su možda u srodstvu jer su od istog vlasnika makar mi je rekao da nisu! ali zar se onda nebi kotili sa vidljivim deformacijama? oni zdravo izgledaju, dobro napreduju i onda bez pravila ugibaju. dali im može smetat blizina drugih domaćih životinja? definitivno ću promjenit mužjaka...
Taj sulfamidin je super (barem tak ja imam iskustva) za prevenciju, u vodi 3 dana prije i nakon odbitka, a za poslije nije 100% da ima takav učinak. Ako se bolest proširi mislim da nema spasa ni s tim lijekom. Inače moguće da su u srodstvu...evo meni doma prije nekih mjesec dan okotila mačka dvoje malih, jedan krepao za 10 dana, a drugi je živio još 10 dana pa krepao...inače dobro su napredovali, ali samo su se počali istezati i krepavati...a vidio sam da mačku "praše" njezina dva brata i otac...(iako ne mogu sa sigurnošću reći da su od toga krepali), a prugasti su svi i mačka, i braća i otac i takvi su bili mali...
Ja u pravili nemam problema s kunićima, dobra ishrava, čiste gajbe i napreduju ko ludi, a imam neke mješance...jedino je mužjak Hylla...s 3 mjeseca imaju od 1,6-2,0 kg očišćeni...
bika is offline  
Odgovori s citatom