Pogledaj jedan post
Old 03.10.2012., 17:43   #16
Quote:
Sd.Kfz.Panther kaže: Pogledaj post
Haha! kolega nećeš vjerovat, ali te slike sam ja napravio 28.5.2010 tokom svog posjeta danu OSRH u Karlovcu

Točno vidim po rezoluciji i vidim po profilu samih slika jer točno znam di se šta u kojem trenu nalazilo. Još uvijek imam te fotke na fotoaparatu - a fora je kaj sam baš te fotke komentirao i postavio ovdje na forum prije 2 godine i bio sam jako razočaran lošom kvalitetom slika koju sam dobio zbog toga što su dosat mutne i pune tih točkica - a to sam zajebo sa onim ISO sranjima nažalost jer mi je taj dan frend posudio fotoaparat pošto tada nisam imao svoj. Ali eto dajem ruku u vatru i sa 1000% sigurnoscu mogu reci da sam to ja napravio 2010-ete u Karlovcu jos sam pricao sa ovim likom što ima ovaj vojnicki šešir. Ah nostalgija, lijepo je vidjet da su ljudi preuzeli te slike od mene na netu - to mi uopće ne smeta.

Svaka čast!

Inače zanimljivo da smo počeli eksperimentirat sa BP već 1991-e , hvala pp5d6 na informacijama to fakat nisam znao. Jbg ga, za Srbe ,a vjerujem i ostatak regije BP su 91-e bile science fiction, a danas se hvalisaju sa nekim vrapcima, pegazima, komarcima , maricama itd...

Onda se zahvaljujem na slikama, nisu one toliko ni loše.
Stavi još koju ako imaš.


I da, molim ne pljuvati po "Marici", vjeruj mi ona je također Izvorno Hrvatsko.
Evo 9aplus čak i link stavio.
me123 is offline  
Odgovori s citatom