Pogledaj jedan post
Old 31.01.2012., 14:36   #18
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Moraš namjestiti koja će ti biti "glavna" tj. početna.
Mislim da je išlo na menu tipka> edit i onda kada onako vidiš sve homescreenove (gdje ih možeš dodavati/brisati) imaš jednu ikonu s kojom odabireš glavni.
Sad, vjerojatno je bila ona pribadača, ali se ne sjećam točno.
Ne vidim nigdje nista...osim svih (momentalno) sest...a kod jedne ...ona srednje svijetli malo vise kucica (=home) i ta je u sredini...
Ne vidim nigdje neku ikonu ili bilo sto za odabir...djeluje kao da ta je home...ali ne vraca se na nju, vec na zadnju koja je bila otvorena.
Edit:
pronasla sam u settings->gesture settings->home key action...i odabrala "show home screen", (mislim da je i bilo to odabrano, pa sam promijenila i ponovo odabrala)...i nista...ne vraca na home stranicu.
Nije to ...shvatih da bi to trebala biti funkcija ...kad drzis home, pa te vrati na nedavno otvarane aplikacije, ali evo...ja to i promijenim i nista ne bude drugacije, ne ide na home, vec kao i prije otvara "nedavno".
A kad odem iz LG Launchera....pa se opet vratim tj. s home tipkom trebam odabrati hocu li LG ili Go...LG mi otvara glavnu stranicu, a ako otvorim Go, on ne.

Zadnje uređivanje kajpa : 31.01.2012. at 16:01.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom