Pogledaj jedan post
Old 17.09.2008., 19:52   #49
Quote:
anthony9906 kaže: Pogledaj post
a gledaj,

ja imam pp,i ank.poremećaj. neznam,teško je,nije teško piti terapiju,teško je kad terapija ne pomaže u potpunosti.
teško je kad se promjeniš i shvaćaš da si se promjenio.
teško je prihvatiti da nećeš više nikad biti isti.
zapravo mislim da je najteža ta svijest o sebi,teža od borbe s psihozom ili neurozom.

ja to gledam ovako (malo banalan primjer,al dođe na to) kad otvoriš tuš pa te opeče vrela voda ili hladna,a spreman si na ugodno tuširanje mlakom vodom.
em nisi spreman,em se pitaš koji k... baš meni itd,itd.

mislim,sa svim se može živjeti,svašta se čovjek nauči i na svašta navikne,ali malo teže ili nikad ne prihvati.

ovo što si napisao što čovjek očekuje od života...
očekuj malo,dobit ćeš puno.
problem je što svi žele ono što nemaju,to nam je u prirodi.
evo ja ne želim npr.novac,ne zato jer sam imućna,želim zdravlje jer mi se teže nosit s dijagnozom nego imam li za platit kredit.
ma nek me izbace iz stana,briga me.za sve me briga,željela sam od života toliko puno,a sada želim toliko malo,samo da budem ono što sam bila nekad.
sudeći po situaciji,trenutno,i to je puno.
pozdrav
šta je to pp??
nikad više neću bit isti..a zašto bih i bio isti? ja sam puno drugačiji nego kad sam bio dijete, a šta ako sam i onda bio čudan? možda sam pravi ja ovo sada, a možda ću bit za 5 ili 10 godina?
najbitnije je da uspješno funkcioniram u ovom svijetu, pa makar to i ne bio onaj pravi ja..ili možda ja jesam sada ja, i to jednako sada kao i prije 15 godina, samo malo izmijenjen nebitno
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom