Pogledaj jedan post
Old 23.02.2017., 00:08   #19
Galaguru pitas sta bi bilo bez ovih orgariziranih grupa koje donose ove bolesne odredbe tj zakone?

Ja mislim da bi se ljudi licno bez njihovog uplitanja na neki slobodno demokratski nacin dogovorili..

Sad nam i predstavljaju moderno drustvo kao u nekom neodemokratskom dobu samo je to ogromna laz..manipulacija.. korporatizam vlada iznad bilo kakve demokratije danas!

Ne bi se mogli stititi zakonom gamad koja ga izmislila vec kad bi ljudi skontali ko je gad, izbacili bi ga iz drustva ili ko zna ako je jako skrivio ode da zivi na selu kao radnik u neko dobro domacinstvo par godina pa ce biti bolji covek od njega.. a ako ni onda nece da nauci tj pravi sranja pa ode glava ali svako mora dobiti sansu naravno.

Danas smo usko vezani na sve te tipove pravne povezanosti jel bi nastao opsti haos da ode struja i kojekakve svakakve komunikacione usluge.. podvukao nam se polako sistem pod kozu.. pocev kad su krstasi pobijali "paganska" sela , vraceve i vestice te dali ljudima bibliju.. silom ili milom.. podvukli pod kozu.. odsekli od prirode...

Sad su vec toliko mediski pretrpali ljude strahovima i kojekakvim opasnim pricama... ne idi u Brazil jer tamo nestanes u sumi i dobijes sidu bez bubrega ostanes..muke zive auuu tek u Srbiju nemoj ni slucajno pa tamo ni dragi Bog ne zna sta ti sve moze biti mislim to su sve takve izmisljotine tj mediske manipulacije razlicitim vestima pa cak i u susednim drzavama a kamoli na drugom kontinentu.. lazu da je svet jedno opasno mesto.

Mada se usput od malena i trude da nas nacine zivotinjama.. tj da ljudi misle da su zivotinje te su opasni a covek je takvo bice da ako nesto umisli to i bude.. jako nam je mocna svest koja ako se pro manipulise kako vec to cia radi onda moze da bude sjebano.

Na vise nacina su se potrudili da nam docaraju ,nasu potrebu da nas cuvaju od samih sebe sto je opet budalastina.

Ne znam naci taj video gde lik simulira razne rezime sa zadatim parametrima u programu a usput je tamo bila i sloboda takodje sa zadatim parametrima ponasanja prosecnih ljudi (kao neko odvijanje zivota na ostrvima u par generacija).. svugde je pre ili kasnije nastao rat sem u programu anarhije.. koju su nam holiwoodjani pretstavili kao nesto jako lose.. sto je takodje bullshit.

No ljudi se vidim primaju ko ovce danas vec na tako prozirne fazone.. bas dobro rade posao ti iz cia-e.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom