Pogledaj jedan post
Old 19.05.2017., 16:37   #287
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
...

Što se tiče same autorice i njezine veze, žao mi je što je tako ispalo. Iz svog iskustva nakon jednog prekida u kojem sam ga pošteno ispičkarala, a bome i on mene, drugi dan sam oslobođena nastavila sa životom. Ne volim mutne prekide i mutne osobe. No, isto tako da sam na mjestu autorice ja bih odavno poduzela korake kako bi živjeli zajedno. Ovdje fali taj poduzetnički duh i smisao za upravljanje životom. Pa čak i ako ta veza ne bi uspjela ne bih bila pet godina u vezi na daljinu. Radije bih riskirala i krenula u sve to do kraja i do jaja nego lebdjela u međuprostoru mašte i stvarnosti.
eto to, trebala bi se osloboditi uvjetovnosti da njena sreća i smisao života ovisi o njemu
također, osloboditi se od uvjetovanosti okoline da joj diktira kad je vrijeme za što


Quote:
brzi gonzales kaže: Pogledaj post
Za nju je taj brak čista računica, po meni, i to već duže vrijeme. Al dobro, odlučnost ide u više smjerova pa i u brojenju bračne imovine.

...
ovo je priča ljudi u zrelim godinama, iz doba kad brzopotezni razvodi nisu bili u modi
imovinu nije uzela sebi, dala je djeci
sebi je priuštila novi grad, novi životni prostor, jer "joj je svojim postupcima kontaminirao dvorište"
njemu je bez takve imovine smanjila "tržišnu vrijednost"

Zadnje uređivanje baja : 19.05.2017. at 17:02.
baja is offline  
Odgovori s citatom