Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 15:33   #2690
Prvo, obje su debele. I meni se cini da su jednako debele. Iskra nije u nista boljoj formi, samo je bolje fotosopirana ili slikana iz kuta koji joj bolje odgovara. I ne, nema nikakve vidljive trbusne misice iz cistog razloga sto ima previsok body fat da bi joj se bilo kakvi misici vidjeli. I da, ima stvarno super slika gdje joj guzica stoji ko ladica al kao sto vec rekoh, uz takav body fat, tesko.
To je jednostavno previse masti da bi tijelo imalo takav oblik kakav joj fotosopiraju. Masna guzica i misicava guzica uzivo nemaju nikakve slicnosti jer misic je cvrst i zadrzava svoj oblik bez obzira koliko ga ima. S masti je upravo suprotno. You better believe it da je takva guzica bezoblicna, grbava i viseca. Nisam rekla nista sto netko od nas vec nije znao. Samo se na slici svi ti nedostaci ili ne primjecuju ili se daju sakriti. Dakle, nema razlike izmedju Iskre i Lucije i Petre ili Ane koju vi znate a da ima visak kilograma samo nekim cudom ne izgleda tako dobro.

Debljina nema veze s genetikom, ne nasljedjuje se. To je iskljucivo stvar odgoja (iskljucimo bolesne kojih je ionako malo). Zasto debela mama vodi za ruku debelo dijete? Zato sto ga trpa hranom kao i sebe i zato sto se dijete ne krece kao ni ona. Kako jucer na Sljemenu nisam srela nijednu debelu mamu s debelim djetetom?

Katastrofa je koliko muske djece sad gledam na moru, imaju sise vece od mene?! Pa kako je moguce da su deckici od 5-15 godina tako debeli? Uvijek si bili strkljavi, kosti bi im se vidjele jednostavno jer su stalno nesto radili, trckarali pa sta ovi rade da tako izgledaju?

Nitko se ne deblja od zraka i oni koji su debeli, debeli su jer jedu previse i jednu sranja. Kad se sjetim da je za dobit jednu kilu potrebno unijeti 7000kalorija vise. A ta zenska ima recimo 90 a normalna tezina bi joj bila npr.60-70kg (ne znam koliko je visoka). Pa covjece, koliko to hrane ti trebas trpat u sebe da ti odrzavas tu tezinu. A pogotovo ako se krece ( iako je tesko povjerojat da se bavi icim)! To su tisuce kalorija, to je dnevni unos koji netko unese kroz nekoliko dana. Ma to je cisto sranje.
Ljudsko tijelo nije namjenjeno za sjedenje na dupetu cijeli dan, inace bi i izgledali ko hrpa zelatine. I nepojmljivo mi je da se pogotovo mlada, zdrava osoba ne bavi barem nekim oblikom rekreacije. Po meni su debele osobe (osim ovih rijetkih s problematicnim zlijezdama) jedino i iskljucivo ljencine. Nitko tko jede u normalnim kolicinama i umjereno se krece ne moze tako izgledati. I naravno da se to odrazava na zdravlje, ipak jedes smece. Nemojmo se zavaravat da su zdravi.

Poucena osobnim iskustvom, normalne sam tjelesne tezine, metabolizam uredan, hranim se uglavnom zdravo,nista fanaticno, dopustim si junk ako mi se iz bilo kojeg razloga jede. Odlucila sam van sezone nabaciti 5 kila (sport, nebitno). Uspjela sam nabacit jedva 3 kile kroz tri mjeseca. I to uz pomoc velike pizze i kojeg sladoleda poslije vecere. Nisam uspjela nabacit koliko sam htjela, apetit mi se smanjio jer mi je postalo muka od sve te hrane. Tad sam shvatila koliko proklet moras bit s tom jebenom hranom da redovito odrzavas 10,20,30+ kila na svoju visinu. I koliko neaktivan moras biti da nista od tog ne potrosis.

Tako da ne, ne podrzavam lijenost i nema niceg lijepog u tome da na bilo koji nacin ne postujes svoje tijelo i nisi zahvalan na zdravlju, kad u bilo kojem trenutku sve moze poci po zlu.
__________________
Darling,you're a complete ass.
snarky_fish is offline  
Odgovori s citatom