Tema: Svi dugovi
Pogledaj jedan post
Old 12.10.2017., 12:29   #7
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Nemaš jedno mjesto gdje ćeš to vidjet jer ti dugovanja mogu biti raznorazna, od različitih vjerovnika, nema to veze s tim je li nam država jadna ili ne.

Da su te blokirali, a da doma nisi dobio ništa - moguće, iz par razloga -

1. slali su na neku pogrešnu adresu
2. slali su ti, ostavili obavijest, ali ti nisi podigao preporučenu pošiljku na pošti

Ako je 1. i nije tvoja greška, pogledaš na FINI kakav je to bio postupak, tko ga je vodio, nazoveš ga i vidiš kakvu je to dostavu imao, ako nije uredna dostava na tvoje ime jer bi imao pravo prigovora da si dobio itd.

Ako je 2. - tvoja je greška

Ljudi često ne odu uzet si pošiljku i poslije to onda završi na nekoj oglasnoj ploči i prođe ti rok za prigovor, a da ti nemaš pojma da se išta vodi.
Kak nema veze sa bananom od države kad svaki račun je vezan za oib, samo da država pokaže inicijativu da to želi ! Neku aplikaciju, sustav, bazu, mjesto, bilo šta, to neki developer napravi za pol sata i nek sve ide automatizmom kad se izda račun, ode u bazu i sve se zna i vidi, koliko bi se ljudi spasilo i vremena i novaca i živaca, ali ne želi jer im to nije cilj, cilj je da se zaradi, tj.opljačka sve šta se da, da bi naša sveta birokracija i izmišljena radna mjesta imali što raditi prikrivajući ionak veliku nezaposlenost. Good job (revoltiran sam).
Mislio sam da definitivno nisam dobio poštu ko poštu u sandučić, ali je bilo žutih papirića koje nisam podizao pa je moguće da je bio i taj slučaj među njima, što zbog prekasnog nalaska papirića, što zbog ne mogućnosti, zašto ? Zato jer kod mene fckn pošta radi do 11, a ja do 3 i na koju foru onda ? Što ako poštar ne stavi ili ne donese ? Te koji qrc nisu jednostavno samo stavili opomenu il bilo šta u sanduk ? Moš se jbat, pa zovi tu, zovi tam, odi sim, donesi ovo, naprav ovo, aj u pm.
__________________
What you believe to be true, is it true ? Or do you just believe that it is true because you were taught that it is true and never looked any further ?
Kellavra is offline  
Odgovori s citatom