Pogledaj jedan post
Old 06.06.2009., 15:04   #734
Quote:
milkyp3 kaže: Pogledaj post
prije 30 dana prestala sam piti lijek lipex(reguliše masnocu) probala sam sa cajevima.stanje se pogoršalo.nalaz me je zabrinuo.molim za mišljenje.
urea 6,9
kreatinin 86
holesterol 7.02 H
hdl holesterol 1,86
ldl holesterol 4.5 H
trigliceridi 1,37
ast 79 H
alt 115 H
prije dva mjeseca sve je bilo u granicama dopuštenog.da li sam pogrešila što sam prekinula terapiju i pocela sa narodnim lijekovima.posebno me brinu ast i alt.
alkohol ne pijem.pijem lijekove za štitnu, za pritisak i cirkulaciju.
Sarajko moja, ti imaš miješanu lipemiju i to zahtjeva liječenje.
Iako nisi napisala referentne vrijednosti koje su jako btne jer reagensi nisu u svim labaratorijama isti pa ni referentni intervali, mislim da si pogriješila što sin prekinula sa terapijom.
Alternativna medicina u nekim stvarima može pomoči ali uz medicinsku terapiju, te me to malo iznenadilo.
Ast i alt nema veze sa uzimanjem lijekova za štitnjaču a masnoće su posljedica lošeg metabolizma, nego navjerojatnije sa sredstvima za skidanje kilaže koji si sigurno morala uzimati ili nešto tome slićno a nikako ne mora biti samo posljedica uzimanja alkohola.
Vrati se svojoj terapiji za lipide i vjeruj da je puno ljudi izbacujući medicinsku terapiju učinila sebi loše za puno dijagnoza, ali svako ima pravo izbora liječenja.
Drži se draga i vjeruj da će po uzimanju terapije se stanje vratiti u normalu što ti želim.
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom