Pogledaj jedan post
Old 27.06.2011., 19:56   #2210
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Neka me se ne shvati krivo. Koštaju 300 kn i na više.

Da li netko zbilja očekuje iste kvalitete i koristi od pudera ranga dm i 20 kn i pudera koji se koristi za snimanja, pudera kojeg koriste gotovo svi ozbiljni profesionalci.

Zaista ne mogu vjerovati da netko očekuje da se Essence i Chanel mogu uspoređivati. Kad bi bili jednaki pa valjda bi svi mi kupovali pudere za par kuna.
Sve to stoji, no istina je također (a to znaju oni koji se u kemiju razumiju malo više nego mi) da itekako postoji povoljnije kozmetike koja sastavom šteti koži manje, a ima isti učinak kao i neki skuplji brendovi.
To možda nije Essence, ali neki drugi jesu.
I da, pedeset posto cijene tog pudera je ime koje plaćaš, a pola kvalitetu. I to je gola istina.

Zapravo, osnovni bi kriteriji trebao biti sastav i to kako nam na taj sastav reagira koža na duže staze. Jer, neki puder može imati divne performanse, zbog kojih ih i koriste ozbiljni make-up profesionalci, pa nam vratiti godinama kasnije. I takvih ima i među skupim puderima i kozmetici općenito, a i među jeftinim.
Ako nije tako, kako to da ti je Chanel izazivao prištiće? Pretpostavljam da si izabrala dobar za svoj tip kože.

Da ne budem potpuni oftopik, najbolji skupi puder u kamenu koji sam koristila, za mene, jeste bio Dior. Ali sam zadovoljna i sa ArtDecoom, jer meni osobno oba prijaju licu i na meni odlično izgledaju.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...

Zadnje uređivanje MelodyNine : 27.06.2011. at 21:04.
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom