Pogledaj jedan post
Old 28.02.2009., 18:29   #133
Lijepi pozdrav svima na ovom forumu . Novi sam član ovog ovoga foruma koga smatram jako interesantnim obzirom na širinu tema koje obrađuje i na koje čovjek može dobiti odgovore na svoja pitanja . I ja imam jedan problem koji me muči i nadam se da će me netko od Vas uputiti na pravi put da čim prije to riješim . Naime radi se o jednom zemljištu , tojest vrtu ispred moje kuće gdje stanujem koga koristim preko 50 g . a prije toga su ga koristili moji pokojni roditelji i više od toga . Sve je bilo u redu dok nije došao jedan čovjek koji je kupio kuću do mene i vrt koji graniči sa mojim vrtom . Problem je nastao onoga trenutka kada je susjed iz samo njemu poznatih razloga počeo graditi zid u mome vrtu oduzevši mi oko pola metra vrta kao da to pripada njemu . Napominjem da ja svoj vrt još nisam gruntovno prepisao na sebe a htio bi to sada napraviti . Moje je pitanje Vama dali uzeti geodeta da taj vrt iskolči ili ići direktno na sud i tražiti iskolčenje pomoću sudskog vještaka jer koliko mi je poznato susjed nemora priznati iskolčenje koje je izvršio privatni geodet . Unaprijed se zahvaljujem na Vašim odgovorima .
Atherina is offline  
Odgovori s citatom