Pogledaj jedan post
Old 24.03.2012., 16:43   #442
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Tako je,uz sve to još te on dobro seksualno iskoristi Osjeća se već ko car,šta bi se onda ženio. I ode kod one kod koje ipak mora nešto uložit da bi dobio. Nitko ne cijeni što mu se dade na pladnju,nažalost.



Sad si počela izvlačiti stvari iz konteksta,ja ne govorim o braku nego prije braka.



Prije bi rekla da je dobio što je htio. Izazvao je situaciju da ona njega ostavi. A s obzirom da nitko nije napisao njegovu reakciju kasnije,čini mi se da ga pretjerano ne dira kako će se stvari posložiti dalje.
A što to ona njemu daje na pladnju što i on ne daje njoj...što, to je pitanje sviju pitanja

Brak šmak, koga briga ako valja veza bez papira valjat će i poslije ako ne valja i neozbiljni ste takvi ćete biti i u braku i opet ćete puknuti kad tad...c'mon svi znamo da i vanbračno možeš rodit, živit, dić kredit i sjebat se samo ono ako je bračno bit će manje papirologije...zar se zato većinom i ne ženimo- da ne moraš objašnjavat i komplicirat kod upisa djeteta, kod dizanja kredita, kod kupnje stana...

Osim ako brak ne znači potvrdu prema van da si dovoljno dobra, vrijedna i da se dobro jebeš i da si vrsna kuharica, nije dovoljno da to zna on-objavimo to urbi i orbi


A ovo zadnje si dobro ubrala ako je on takav tip kakvim su ga neki opisali...ona je htjela ja sam se prepustio kao da se mene to ne tiče...ako je on uistinu takav tip osobe, povodljivac, onda je ovo logičan ishod-ustrtario se braka a ustrtario se i konačnog prekida.

A ako je tako onda je neće više ni zvat- bit će sretan jer je i ovo odradila za njega i umjesto njega

Zadnje uređivanje Libertango : 24.03.2012. at 16:49.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom