Pogledaj jedan post
Old 29.05.2008., 11:05   #7
Prvi simptom poremećaja u prehrani je ako ne znaš odgovoriti sebi na pitanje: Zašto ja želim biti mršava? Napišite si odgovore na papir.
Budite jako iskrene same sebi. I vjerujte mi ako to želite zbog dečka, zbog toga da ste iste kao i vaše frendice, zato da još više ličite na nekog, zato jer u dućanima sa cool odjećom su brojevi tako mali...i zato da vam bake,tete,strine i p....m....... svaki put kad vas vide kažu joj kako ti lijepo izgledaš, čini mi se da si malo smršavila od zadnji put ( a ti znaš da nisi skinula ni grama) e ako je to zbog ijednog tog razloga vjerujte : nitko od njih ali baš nimalo ne mari za to. Nitko od njih nije vi. nitko. A svatko od njih ima neku frustraciju zbog koje mu je vaša nevažna. Da li na vaš život direktno utječe je li netko u vašoj blizini debeo ili mršav? Ako razmislite to se vas uopće ne tiče. Tiče vas se samo ako je taj netko zbog toga bolestan, a vi imate prema njemu odgovornost. Budite uravnoteženi. U svemu. Ljudima je bitnije da imaju kraj sebe nekog tko zrači sigurnošću i samopuzdanjem, nego nekog tko je fokusiran na jednu stvar i opterećen da stalno drvi po istom. dečkima pogotovo! Vjerujte mi imam dokaza na pretek! (možete vi reći da koga briga za dečke i da je to zadnji razlog zbog kojeg želite biti fit-samo što je to zadnji r. ako priču gledate s kraja) Oni ne kupuju Cosmo! Zato što su tamo anoreksični modeli! Oni kupuju Klik i Playboy zato što su tamo ... e pa nema veze ako su poluumjetne bit je u tome da ih ima sa svih strana. jedan slučaj: cura 175 cm, kilaža: 57kg -non stop nezadovoljna i sumnjičava-hoda sa super tipom- ali veza puca... što mislite zašto? On je sad sa curom koja ima oko 10 kg više nego kaj bi to bila idealna težina- ali ta druga ima samopuzdanje, sretna je, voli život i uveseljava ga drugima svojom pojavom. NIJE VAŽNO DA LI SI DEBEO IL MRŠAV VAŽNO JE DA SI SRETAN I LEPRŠAV!!!!!!!!!
BEICA is offline  
Odgovori s citatom